Otevřeli jsme první Macron Sports Hub v ČR 🌟

O koho se staráme

NAŠE KLUBY
a mnoho dalších...
nezávazná poptávka
Slovenská basketbalová reprezentace: Od výběrka na palubovku za 6 týdnů
Obléknout slovenskou basketbalovou reprezentaci, od mládežnických kategorií až po ty seniorské, to je výzva. Záleží při tom na kvalitě, rychlosti i vyladěném designu. Přečtěte si, jak jsme se postarali o to, aby slovenská repre vyrazila na kvalifikaci na mistrovství Evropy v novém.

Výběrové řízení Slovenské basketbalové asociace
Oblékat reprezentaci není jen tak. Protože už ale firma yoursport na Slovensku nějakou dobu působí a značka Macron je i pro slovenské sportovce synonymem kvality, rozhodla se Slovenská basketbalová asociace při hledání nového dodavatele oslovit právě nás. V tomto případě jsme se tedy, stejně jako ostatní dodavatelé, museli přihlásit do standardního výběrového řízení.

Na mistrovství Evropy v nových dresech
A jak dlouho že to trvalo od chvíle, kdy jsme SBA předložili nabídku, po první zápas slovenských basketbalistů v nových dresech? Pouhých šest týdnů! Abychom byli o něco přesnější, od schválení designu po dodání to byly dokonce jen čtyři týdny, a to včetně kompletního dodání sublimačních dresů na zápasy.

Slovensko nové dresy rovnou provětralo ve velkém. Poprvé je totiž reprezentanti oblékli na první kvalifikační zápas na Mistrovství Evropy v basketbalu 2025, který odehráli s Belgií. Předvedli nové bílo-modré domácí sady, které jsme pro ně navrhli s ohledem na ty nejmenší detaily tak, aby dokonale vystihovaly identitu slovenské reprezentace.

Celá SBA v dresech od Macronu
U mužského reprezentačního týmu to ale nekončí. Oblékáme všechny složky, které spadají pod Slovenskou basketbalovou asociaci, od dospělých po mládež včetně 3x3 soutěže. Kromě toho jsme přichystali prvních 300 kusů triček pro fanoušky na první zápas a momentálně pracujeme na přípravě dalšího merche včetně kšiltovek, lahví nebo šál.
6
týdnů od předložení naší nabídky
do prvního zápasu v nových dresech
600+
kusů oblečení jsme zatím dodali
8
družstev a 6 reprezentací
v 3x3 basketbalu jsme oblékli
10 let s Černými anděly: Jak se staráme o házenkářky DHK Baník Most
Jak se pozná úspěšná spolupráce? Podle délky trvání, oboustranné spokojenosti, společných úspěchů? Ať tak či tak, naše spolupráce s házenkářským klubem DHK Baník Most to splňuje do puntíku! Přečtěte si o tom, jak dlouho už se o mostecké házenkářky staráme, co všechno pro ně zajišťujeme i jak jsme celý klub převlékli do Macronu.

Úspěšná spolupráce s úspěšným klubem
Už když jsme před téměř 10 lety podepisovali smlouvu s DHK Baník Most, bylo nám jasné, že nás čeká výjimečná spolupráce. Nejen, že historie mostecké házené sahá až do 50. let, její příběh je navíc nabitý úspěchy a vítězstvími.

O ženské družstvo se Baník rozšířil už v 70. letech, dámský házenkářský klub (DHK) ale oficiálně vznikl až o dvacet let později. A velmi rychle se z nejnižšího krajského přeboru probojoval mezi elitu ženské házené, kde si hráčky díky svým černým dresům vysloužily přezdívku Černí andělé. Mostecký A-tým žen je mnohonásobným mistrem ČR i Interligy, vítězem Českého poháru i EHF poháru.

Černí andělé v Macronu
S házenkářkami z DHK Baník Most spolupracujeme už téměř celou dekádu. Víme, co potřebují, a dokážeme pro ně vždy připravit řešení na míru. Pomáháme jim rychle vybavit nové hráčky, připravit se na novou sezónu… A když se před třemi lety rozhodly, že chtějí hrát v dresech od Macronu, zajistili jsme pro ně kompletní realizaci.

U dresů hráček v poli jsme zachovali ikonickou kombinaci černé a oranžové, na kterou jsou fanoušci zvyklí, pro brankářky jsme přichystali zbrusu novou zelenou a žlutou. Největší ohlasy ale mezi házenkářkami sklidil nový, lehčí materiál, ve kterém se jim hraje o poznání lépe.

Jak se staráme o DHK Baník Most
V současné době se staráme o všechna družstva (od mladších dorostenek po ženské áčko) a jejich realizační týmy, tedy celkem přibližně 900 členů. To znamená, že do Mostu každý rok dodáváme v průměru 400 kusů oblečení, přičemž jsme schopni objednávky včetně kompletní personalizace realizovat do jednoho měsíce.

Momentálně se chystáme prodloužit spolupráci s DHK Baník Most o dalších 5 let, abychom se i nadále mohli společně posouvat kupředu. Vážíme si toho, že už jsme tolik let součástí příběhu mosteckých házenkářek!
17
klubových objednávek
za poslední rok
600
kusů oblečení každý rok
10
let spolupráce
Jak jsme oblékli basketbalistky od návrhu dresů po merch
Špičkový basketbalový tým si zaslouží špičkové vybavení. Když jsme řešili kompletníoblečení pro BK Žabiny Brno, dbali jsme nejen na veškerou funkčnost, ale také na originální design. A nešlo zdaleka jen o dresy. Dobře víme, že profesionálky potřebují mnohem více.

Basketbalistky jsme oblékli od A do Ž

Nejprve jsme se sešli a ujasnili si veškeré představy, požadavky a možnosti. Následovalo uzavření smlouvy a pak už to bylo na nás. Od přípravy grafických návrhů přes vlastní sublimační výrobu a zajištění výbavy od značky Macron až po samotné dodávky oblečení.

Každý klub od nás má prvotřídní servis. Žádné čekání na dodání souprav pro nové hráče, nebo výbavy pro další družstvo. Vše řešíme rychle, profesionálně a vám přímo na míru. Stejně tak brněnské Žabiny teď v nás mají plnohodnotného partnera, na kterého se mohou kdykoli spolehnout.

Pro BK Žabiny jsme zajistili:

• kompletní grafický návrh nových dresů pro domácí i evropskou ligu
• výrobu a dodání dresů
• výbavu A-týmu a realizačního týmu, soupravy na rozcvičení, zápasy, volný čas i vycházky
• přípravu kompletní sady merche pro fanoušky
14
DNÍ UBĚHLO OD
PODEPSÁNÍ SMLOUVY
PO DODÁVKU
300
KUSŮ OBLEČENÍ
JSME DODALI
20
HRÁČEK A-TÝMU
JSME OBLÉKLI
Áčko, béčko, realizační tým i kancelář
S klubem FC Táborsko jsme se dobře znali už předtím, než jsme společně zasedli nad naší nabídkou dresů. O několik měsíců dříve jsme se totiž stali jeho dodavatelem výživových doplňků od značky Namedsport. Kromě toho byl náš obchodní zástupce v minulosti jedním z kmenových hráčů Táborska, a tak jsme hned od začátku měli dobrou představu o tom, co tento jihočeský klub potřebuje.

Navíc je známo, že dresy od značky Macron už několik let obléká také prvoligová Plzeň. V FC Táborsko tak dobře věděli, že jim můžeme nabídnout kvalitní oblečení. A proto když se vedení Táborska rozhodlo hledat nového dodavatele dresů, oslovilo právě nás.

Nové dresy do 3 týdnů

Jednání s FC Táborsko začalo v první polovině června 2023. S výkonným ředitelem jsme probrali, jaká má klub očekávání, jak si své nové dresy představuje i to, jaký servis mu dokážeme zajistit. Během týdne jsme se dohodli a podepsali jsme spolu smlouvu na 4 roky.

Krátce nato jsme do Tábora přivezli vzorové oblečení, které si klub vybral z našeho katalogu, aby si ho tým mohl nejprve vyzkoušet. My jsme mezitím dotáhli k dokonalosti grafickou podobu dresů. Klub byl po vyzkoušení oblečení spokojen, a tak jsme se mohli pustit do výroby. A o pouhé 3 týdny později už mělo FC Táborsko zbrusu nové dresy.
3
TÝDNY NÁM TRVALO
DODAT KOMPLETNÍ
DRESY S POTISKEM
1600
KUSŮ OBLEČENÍ
JSME DODALI
4
ROKY TRVAJÍCÍ
SMLOUVA
Jak jsme oblékli A-tým během 16 dnů
Fotbalový klub MFK Chrudim se na začátku léta 2023 rozhodl, že po několika letech změní stávajícího dodavatele oblečení a vstoupí do nové sezóny Fortuna ligy ve zbrusu nových dresech. Chrudim hledala takového partnera, který jí dokáže zajistit kvalitní výbavu na míru, rychlé dodání a hlavně špičkový servis. A právě proto se majitel klubu rozhodl oslovit zrovna nás.

Od první schůzky až k novým dresům

O dva dny později už jsme společně seděli v našem showroomu v pražských Čakovicích. Během schůzky jsme probrali, jak si klub představuje novou výstroj, představili jsme několik konkrétních kolekcí dresů a oblečení a nakonec jsme udělali první objednávky. Následně jsme doladili grafickou podobu nových chrudimských dresů a vrhli jsme se na jejich výrobu a potisk.

Stačilo nám na to jen něco málo přes dva týdny. Už za 16 dní jsme chrudimskému áčku dodali tréninkové soupravy, vycházkové oblečení a hlavně
2 sady zápasových dresů – domácí červenou jsme doplnili o světlemodrou sadu na venkovní zápasy.

Co bude dál?
Chrudimský A-tým včetně realizačního týmu vstupuje do sezóny 2023/24 s kompletně novými dresy a také novým, spolehlivým partnerem.
Jsme připraveni MFK Chrudim i v budoucnu rychle vybavit vším, co bude potřebovat. MFK Chrudim chce do budoucna obléknout do dresů od značky
Macron kompletně celý klub. V současné době proto společně pracujeme na návrzích dresů pro mládež.
16
DNÍ NÁM TRVALO
DODAT KOMPLETNÍ
DRESY S POTISKEM
750
KUSŮ OBLEČENÍ
JSME DODALI
25
HRÁČŮ JSME VYBAVILI
DRESY, TRÉNINKOVÝM
A VYCHÁZKOVÝM OBLEČENÍM
KONTAKTUJTE NÁS
Jan Stoszek
+ 420 601 243 615
stoszek@yoursport.cz
Můžete mi na sebe zanechat kontakt a já se Vám ozvu co nejdříve.
Zpět do obchodu